درباره ی ما

هتل جواد

هتل جواد در مهرماه ۱۳۸۹ با طراحی منحصر به فرد درب های خود را برای استقبال از زایرین حضرت رضا گشود.

 هتل جواد از شما دعوت می کند در سفر بعدی به مشهد اقامت در اتاق های مدرن و سوئیت های ویژه و همچنین میل غذا در رستوران زیبای هتل را تجربه نمایید.

 هتل جواد همچنین مجهز به سالن های چند منظوره جهت ارائه  خدمات با کیفیت در کنفرانس های شما می باشد.

   شما می توانید آسایش و راحتی را در قلب مشهد، با فاصله کمتر از ۵  دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی درهتل جواد بیابید.

تیم تحقیق و توسعه هتل جواد به طور پیوسته مشغول برنامه ریزی جهت ارتقاء در ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی به مهمانان ارزشمند خود می باشد.

از تازه های هتل جواد، افتتحاح رستوران  فست فود در سال ۱۳۹۶و همچنین باشگاه بدنسازی و اسپا در سال ۱۳۹۷را می توان نام برد.

هتل جواد “چهار ستاره “

هتل جواد مفتخر است با توجه به ارائه سطح بالایی از کیفیت و خدمات و امکانات، توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی ایران درجه هتل چهار ستاره را کسب نماید.

شعار هتل جواد تلاش داِِیمی برای ارتقاء استانداردها می باشد .

تاریخچه و مأموریت هتل جواد

هتل جدید جواد با قدمت بیش از یکصد سال خدمت هتلداری هنوز در نسل سوم خانواده خود ادامه دهنده سنت قدیمی بنیانگذار آن که ارائه خدمات با کیفیت همراه با تکریم و ایجاد آسایش و راحتی برای مهمانان می باشد ادامه راه می دهد. در همین راستا گسترش مساحت هتل و تخریب و نوسازی کامل آن با دانش روز مهندسی و معماری تلاشی در ارائه خدمات مطلوب تر به زائران امام رضا (ع)می باشد.

 مجموعه هتل جواد همواره در تلاش می باشد میهمانان درطول اقامتشان از خدمات عالی و مناسب برخوردار گردند، بنیانگذار هتل جواد خستگی ناپذیری به جهت تحقق این هدف را سرلوحه امور خود قرار داده است که نتیجه این هدف در هتل جدید جواد ملموس می باشد. القای این هدف و به اشتراک گذاشتن این دیدگاه بنیانگذار هتل با کارکنان هتل به هدف ایجاد اقامتی دلپذیر و با رضایت برای تمامی میهمانانی که به هتل وارد می شوند امری ضروری برای تمامی این تیم شده است .

هتل جواد با هدف نو آوری و ارتقاء خدمات مطلوب تر به میهمانان در سال  ۱۳۹۷ اتاق هایی با دکوراسیونی تازه و متنوع با طراحی خاص به نام های اتاق فرانسوی، ایتالیایی، مراکشی، سنتی و ماه عسل را برای مهمانان فراهم نموده است.