درباره ی ما

هتل جواد

هتل جواد در مهرماه ۱۳۸۹ با طراحی منحصر بفرد درهای خود را برای استقبال از مهمانان گشود. هتل جواد در سال ۱۳۸۹،  جهت ارائه خدمات عالی و بی نظیربه زائرین و گردشگران آماده گردید.

 هتل جواد از شما دعوت می کند در سفر بعدی به مشهد جهت اقامت در اتاق های مدرن و مجهز و سوئیت های ویژه همچنین رستوران های زیبای هتل را تجربه نمایید.

 هتل جواد همچنین مجهز به سالن های چند منظوره جهت ارائه  خدمات با کیفیت در کنفرانس های بعدی شما می باشد.

   شما می توانید آسایش و راحتی را در قلب مشهد، با فاصله کمتراز ۵  دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی درهتل جواد بیابید. هتل جواد به طور پیوسته برنامه ریزی جهت ارتقاء و ارائه خدمات و اقامتی بهتر به مهمانان ارزشمند می باشد.

هتل جواد در سال ۱۳۹۶، درهای رستوران  فست فود را گشود همچنین در سال ۱۳۹۷ باشگاه بدنسازی و اسپا هتل جواد افتتاح گردید.

هتل جواد “چهار ستاره تاپ”

هتل جواد مفتخر است با توجه به ارائه سطح بالایی از کیفیت  خدمات و امکانات، توسط سازمان بین المللی گردشگری و فرهنگی ایران رتبه چهار ستاره تاپ را به خود اختصاص داده است که معتبر ترین درجه گروه هتل های چهار ستاره است.هتل جواد دائما در تلاش است تا استانداردها را ارتقاء دهد .

تاریخچه و مأموریت هتل جواد

هتل جدید جواد ادامه دهنده سنت قدیمی بنیانگذاران هتل جواد درارائه خدمات با کیفیت همچنین  تکریم، آسایش و لذت بردن از مهمانان می باشد. در همین راستا بازسازی کامل و گسترش هتل تلاشی در ارائه خدمات مطلوب تر به زائران امام رضا (ع)می باشد.

 مجموعه هتل جواد همواره در تلاش می باشد میهمانان درطول اقامتشان از خدمات عالی و مناسب برخوردار گردند، بنیانگذار هتل جواد خستگی ناپذیری جهت تحقق این هدف را سرلوحه امور قرار داده است که نتیجه این الگوبرداری در هتل جدید جواد ملموس می باشد. در نتیجه به  اشتراک گذاشتن دیدگاه بنیانگذار هتل جواد، تمامی کارکنان هتل جواد با هدف ایجاد اقامتی دلپذیر تر برای تمامی میهمانانی که به هتل وارد میشوند می باشد.

هتل جواد با هدف ارتقاء خدمات مطلوب تر به میهمانان در سال  1397 اتاق هایی با امکانات ویژه از جمله اتاق های فرانسوی، ایتالیایی، مراکش، سنتی و ماه عسل. را برای مهمانان فراهم نموده است.